SNH Drones

Jeśli interesują Was drony i wykorzystujecie swoje hobby do pracy zawodowej, ale i nie tylko, czas zastanowić się nad licencją na drona. Czym jest taka licencja? To potwierdzona certyfikatem wiedza teoretyczna, jak i ukończenie szkolenia praktycznego, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

W tej chwili taki certyfikat jest wymagany od wszystkich tych, którzy swoje loty wykonują w niewielkiej odległości od innych osób, przeprowadzają loty badawcze, realizują usługi takie jak wideo, zdjęcia, czy fotogrametria. Uprawnienia dzielą się natomiast na dwie kategorie: VLOS oraz BVLOS, ale o tym dowiecie się na specjalnych szkoleniach prowadzących przez SNH Drones, czyli ośrodek szkoleniowy oraz dostawców profesjonalnych rozwiązań z wykorzystaniem dronów, z którymi mamy przyjemność rozpocząć współpracę.  Zespół Naszych plannerów siada do pracy, a Was zapraszamy na stronę SNH Drones https://snhdrones.pl

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony SNH Drones nie bez powodu, wszyscy zainteresowani dronami znajdą tam nie tylko potrzebny sprzęt, jak i podpowiedzi co wybrać, ale i bardzo fajnie prowadzonego bloga z nowinkami odnośnie szkoleń, samych certyfikatów, ale i dotacji, czy też aktualnie obowiązujących zasad legalnego latania.

Źródło informacji: SNH Drones