Na Wojnowie

Inwestycja Na Wojnowie to atrakcyjna lokalizacja na mieszkalnej mapie Wrocławia. Oddalona od miejskiego zgiełku, posiadająca własne ogródki, balkony czy przestronne tarasy oraz umiejscowiona w pobliżu Lasu Strachocińskiego, będzie idealnym wyborem dla osób kochających wypoczynek na świeżym powietrzu.

Łatwy dojazd do znajdujących się w niedalekiej odległości przedszkoli, szkół i liceów, oraz bliskość przystanków obsługujących kilka linii komunikacyjnych, zapewni łatwy i szybki dojazd w dowolne miejsce we Wrocławiu. Natomiast centrum handlowe Korona, oddalone tylko o 8 minut jazdy samochodem to świetny wybór na wyprawę na zakupy bez wielkich eskapad. https://nawojnowie.pl

Inwestycja Na Wojnowie to:

☑ Aż 39 mieszkań oraz 5 lokali usługowych

☑ Powierzchnie od 28m² do 68m²

☑ W zależności od wybranego mieszkania, dostępne ogródki, balkony, oraz tarasy

☑ 3 kondygnacyjny budynek z windą

☑ Duża dostępność miejsc parkingowych

☑ Duże okna, idealnie nasłoneczniające mieszkania

☑ Termin oddania inwestycji 31.12.2021

 

 

„Na Wojnowie to firma zarządzana przez doświadczoną kadrę deweloperów, która od wielu lat zaspakaja potrzeby mieszkaniowe, osób zamieszkujących Wrocław i okoliczne miejscowości. Głównym celem firmy jest oferowanie wysokiej jakości usług oraz zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy nie boją się odważnych projektów.

Doświadczona kadra zarządzająca jest najlepszym wyborem dla osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Nasz zespół składa się min. z doświadczonych inżynierów budowy, którzy sprawnie i profesjonalnie prowadzą prace na obiektach budownictwa mieszkaniowego, a dodatkowo odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania techniczne dotyczące inwestycji. Profesjonalne biuro sprzedaży pomoże Państwu w zakupie mieszkania, przeprowadzając Państwa, przez cały proces zakupu, poczynając od prezentacji mieszkania ,aż do umowy przeniesienia własności”.

 

Źródło informacji: Na Wojnowie