Mieszkanie dla Ciebie

Tęczowy Raj 2 to najnowsza inwestycja zlokalizowana przy ul. Jeździeckiej we Wrocławiu. Prosta bryła, stonowana kolorystyka, szerokie klatki schodowe oraz przestronne mieszkania sprawią, że nasze osiedle będzie przyjazne, komfortowe i wygodne do życia.

Osiedle będzie składać się z 3 części: mieszkalnej, usługowej oraz mieszkalno-usługowej. W częściach mieszkalnych inwestycji znajdować się będzie 51 mieszkań od 29 do 111 m2, wózkownio-rowerownia oraz komórki lokatorskie. Część usługowa i biurowo usługowa, składająca się z 24 lokali będzie miała niezależne wejścia. Pod całością inwestycji powstanie garaż na łącznie 133 miejsca postojowe. Każda z klatek wyposażona będzie również w windę. W pierwszym etapie budowy powstanie budynek mieszkalny z 49 mieszkaniami oraz łącznik z 5 lokalami usługowymi.

 

Inwestycja została stworzona z myślą o ludziach młodych, studentach wchodzących w dorosłe życie, par oraz rodzin. Przyszykowaliśmy ofertę mieszkań dopasowaną dla każdego typu klienta i jego potrzeb począwszy od małych kawalerek i mieszkań 2 – pokojowych aż do lokali o bardziej przestrzennej i większej powierzchni  3 i 4 – pokojowych. Dzięki prostym i klasycznym układom mieszkania będą ustawne a duże balkony i tarasy zielone dodadzą przestronności oraz umilą popołudniowy wypoczynek po pracy. Udogodnieniem dla przyszłych właścicieli mieszkań będą dość duże łazienki, pozwalające na swobodę w codziennym użytkowaniu. W standardzie do każdego mieszkania przynależeć będzie jedno miejsce postojowe w garażu.

Serdecznie pozdrawiamy naszego grafika, Rafała 🙂

Źródło informacji: Tęczowy Raj